наши Услуги| Немецкий Шенген
для Визы| Немецкий Шенген
Новости| Немецкий Шенген

послуги для Шенген Візи

Варто відзначити зростаючий туристичний інтерес до визначних пам'яток України, таких як Українські Карпатські Гори і Кримські Гори, з боку громадян Німеччини, яким для відвідування території України не треба оформляти дозвіл - візу. Громадянам України необхідно оформляти Шенген Візу до Німеччини, навіть у випадку туристичної мети візиту в Німеччину.

Останнім часом спостерігається тенденція більш лояльного ставлення в питаннях відкриття Шенген віз для українців, зокрема окрему увагу заслуговує оформлення Національних Німецьких віз і Шенген Віз у ФРН, в Посольстві та Візовому Відділі у Києві. Не останню роль у цьому процесі відіграє МЗС України, який в рамках угоди з ЄС веде переговори про спрощену процедуру оформлення німецьких віз громадянам України, які дозволяють відвідувати всю шенгенську зону. Зусиллями українських дипломатів збільшується число категорій беруть участь у спрощеній процедурі оформлення німецьких Шенген Віз і Національних Віз в Німеччину.

Одним з підтверджень вищесказаного є статистика відмов у видачі Німецьких Національних Віз і Шенген Віз в Німеччину, яку опублікувала Європейська Комісія.

В процесі оформлення Візи до Німеччини, видачі Шенген Віз в Німеччину Німецьких національних Віз, в Києві, часто виникає необхідність звернутися до послуг туристичних агентств, туристичних бюро, туристичних фірм. Важливо знайти організацію, яка володіє реальною і достовірною інформацією про тонкощі і нюанси відкриття Візи до Німеччини. бюро АЛЬТАНА типовий представник такого роду організацій.

АЛЬТАНА| Виза в Германию

бюро АЛЬТАНАСтатьи - АЛЬТАНА

Статьи

 • Внешняя политика Германии » » »
  В Берлине, встречаются германские и зарубежные эксперты из области политики, экономики и науки, чтобы обсудить актуальные вопросы на стыке политики и бизнеса
 • Соглашение УКРАИНА - ЕС » » »
  З метою дальшого розвитку дружніх відносин між Сторонами шляхом спрощення оформлення віз громадянам України
 • Памятники Культуры Германии » » »
  Самые яркие представители германского Всемирного наследия – прусские дворцы и сады в Берлине и Потсдаме
 • Путешествие по Германии » » »
  В Берлин всегда стоит приехать, а особенно, когда германская столица отмечает 775 лет со дня своего основания
 • Образование в Германии » » »
  Студенты из-за рубежа должны получить разрешение – не важно, интересуются ли они программой бакалавра или магистра, или хотят защищать в Германии диссертацию